http://gruphepsi.forumfreek.com'a HoşqeLdiniz!!! üye oL hepsiye doy!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi fan Club..!En GüseL Hepsi siTesi 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MuRaT bOz

2 posters
YazarMesaj
yoshy&buseyürük
En Büyük Yoshyci Jiji Admin BuSe
En Büyük Yoshyci Jiji Admin BuSe
yoshy&buseyürük

Hangi Hepsi Kızı? : MuRaT bOz 30841642ps3
+ güç! :
MuRaT bOz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MuRaT bOz Right_bar_bleue

- güç! :
MuRaT bOz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MuRaT bOz Right_bar_bleue

MuRaT bOz Empty
MesajKonu: MuRaT bOz   MuRaT bOz EmptyÇarş. Ocak 16, 2008 5:26 pm

07.03.1980 yılında Zonguldagın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladım.
Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey�de müzikal konserlerde vokal olarak yer aldım. 1998�de Milliyet gazetesi liseler arası müzik ve halk oyunları yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birinciliği kazandım. 1999 yılında Bilgi Üniversitesi jazz vocal bölümüne burslu olarak girdim.
Eğitimime 2003 yılında girdiğim istanbul teknik üniversitesi türk müziği devlet konservatuarı Temel Bilimler bölümünde devam etmekteyim. Şarkı söylemeyi, spor yapmayı yüzmeyi ve hayvanları çok severim..
Sahne performanslarında ve albümlerinde çalıştıgım kişiler; Shakira, Tarkan Tevetoğlu, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Zeynep Dizdar, Zeynep Mansur, Grup Hepsi, Grup Rapsodi, Grup Popcorn...
melike_hepsi
En Büyük Cemre Fan Şeker Admin MeliKe
En Büyük Cemre Fan Şeker Admin MeliKe
melike_hepsi

Hangi Hepsi Kızı? : MuRaT bOz 41739442cs5
durumun : MuRaT bOz F619acefb3d9ab8b7bee61dfk6
+ güç! :
MuRaT bOz Left_bar_bleue100 / 100100 / 100MuRaT bOz Right_bar_bleue

- güç! :
MuRaT bOz Left_bar_bleue0 / 1000 / 100MuRaT bOz Right_bar_bleue

MuRaT bOz Empty
MesajKonu: Geri: MuRaT bOz   MuRaT bOz EmptySalı Şub. 05, 2008 5:05 pm