http://gruphepsi.forumfreek.com'a HoşqeLdiniz!!! üye oL hepsiye doy!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi fan Club..!En GüseL Hepsi siTesi 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Erene mektuplar!!!

2 posters
YazarMesaj
denizeRen[DEB]
en BüüK eRen-im'ci
en BüüK eRen-im'ci
denizeRen[DEB]

Hangi Hepsi Kızı? : Erene mektuplar!!! 70903127gk3
durumun : Erene mektuplar!!! F619acefb3d9ab8b7bee61dfk6
+ güç! :
Erene mektuplar!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erene mektuplar!!! Right_bar_bleue

- güç! :
Erene mektuplar!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erene mektuplar!!! Right_bar_bleue

Erene mektuplar!!! Empty
MesajKonu: Erene mektuplar!!!   Erene mektuplar!!! EmptyPaz Şub. 24, 2008 9:10 pm

Yaşama sebebim,
Erenim bitanem benim sana seni seviyorum demek sevgimi göstermez bunu biliyorum ama bunu tüm kelimeler şiirler mektuplar hiç bişey açıklıyamaz.Hiç bişeye dökemem ben bu ölümüne sevgimi.Hayatımın tek anlamı sensin senin o sımsıcak gülüşünü gördüğüm an tüm dertlerim tüm sıkıntılarım aklımdan uçup gidio. O gülüş beni yerden yere vuruo bitanem.
Sen benim ilham perimsin biriciğimsin
Bu dünyadaki herşey yalan tek gerçek var benim için oda sensin meleğim.Seni benim kadar seven bir başkasını bulamassın.
Bu yalan dünyadaki tek gerçğim renksiz dünyadaki tek rengimsin sen yokken bu hayatın hiç bi anlamı yok benim için o içimi ısıtan gülüşün olmadan ben bi hiçim.Herşeyine bayılıyorum sen benim kainat güzelimsin
Sensiz günlerime ağlarım hergün meleğim. Nefesimsin sen benim
Sen olmadan yaşayamam bebeğim.
Gükte o kadar çok yıldız vardı ki ama ben seni güneşim seçtim senin için milyonlarca yıldızdan vazgeçtim
Sen yıldızlar kadar parlak yıldızlar kadar güzelsin aranızdaki tek fark şu yıldızlar milyonlarca sen teksin aşkım...!!!!!Seni seviyorum diyenlerden Çok sana ağlayan gözlere inan nefesim o zaman hangi sevgi gerçek bunu anlarsın yani benim sana olan sevgimi...!!
Bana bakıp güldüğün anlar zaman duruyo seni görüp ağladığım anlar yaşıyorum gibi gelio sen olmadığın zaman nefes alamıyorum ölcek gibi oluyorum tek sebebi sana olan aşkım YAŞAMA SEBEBİM!!Sana bağlıyım ben senden kopamam.
Seni senden bile çok seviyorum aşkım.Ölümünede sevicem seni..!!!! Prensesim kalbimin tek sahibisin .
Seni öylesine değil ölümüne ölesiye seviyorum
Ben sana olan aşkımı ifade etmeye çalıştım aşkımı dağlara yazıcaktım aşkımdan büyük dağ bulamadımm
Yeşil meleğim & Brokoli pRensesim & Elma Şekerim bu kalp sana hasta oldu!!!!!
SENİ SEVMEKTEN ASLA VAZGEÇMİYCEM TEK AŞKIM!!!!! Sad Sad
https://gruphepsi.forum-canada.net
Eren_ManYaQ
Hepsi Sever
Hepsi Sever
Eren_ManYaQ

+ güç! :
Erene mektuplar!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erene mektuplar!!! Right_bar_bleue

- güç! :

Erene mektuplar!!! Empty
MesajKonu: Geri: Erene mektuplar!!!   Erene mektuplar!!! EmptyÇarş. Şub. 27, 2008 7:36 pm

kurban olduğum varlık!!!!
herbişeyimsin aşkım gece rüyalarıma giriyorsun sarılıyorum sana doyasıya öpüyorum ölüyorum sana bebeğim seninn manyağınım ben seni çoo....ok seviyortum bebeğim
herzaman benimsin sen!!!

Erene mektuplar!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erene lakaplar