http://gruphepsi.forumfreek.com'a HoşqeLdiniz!!! üye oL hepsiye doy!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi fan Club..!En GüseL Hepsi siTesi 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yaseminin bilinmeyenleri!!!

+3
yaseminci_kız
|NazLıCaN'GüLçiN|
denizeRen[DEB]
7 posters
YazarMesaj
denizeRen[DEB]
en BüüK eRen-im'ci
en BüüK eRen-im'ci
denizeRen[DEB]

Hangi Hepsi Kızı? : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 70903127gk3
durumun : Yaseminin bilinmeyenleri!!! F619acefb3d9ab8b7bee61dfk6
+ güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

- güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

Yaseminin bilinmeyenleri!!! Empty
MesajKonu: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyC.tesi Ocak 05, 2008 2:00 pm

2-)Yasemin annesi ve anneannesiyle yaşıyor..babasını ikinci eşinden bi erkek kardeşi var
3-)araba park edemiyormuş.bu yüzden sürücü kursuna gitmiş
4-)okuldayken diş teli takmış
5-)çok güzel çeşit çeşit soslar hazırlayabiliyomuş
6-)hiç aldatmamış ama bir kez aldatılmış
7-)Başı ağırdığında bile hemen ilaca sarıldığı için gastrit olmuş daha bu yaşta .
çok esmer olduğu için okuldaki arkadaşları ve öğretmenleri yasemine maşacı die hitap ediyorlarmışş
9-)en sevdiği meyve üzümmüş.
10-)lisedeyken çok yaramazmış.İlgin diye bir arkadaşı varmış onla birlikte hep ceza alırlarmış
11-)asla vatkalı şeyler giymezmiş
12-)simetri takıntısı varmış
13-)sevgilisi varmış konserlere çıkmadan yada televizyona çıkmadan önce hep ararmış
14-)Kızlar Diyorki; "Yasemin çok kolay ağlar,bazen sırf şımarıklıktan ağlar duygu sömürüsü yapar"
15-)bir keresinde oyun oynarken yanlışlıkla enstrüman olarak kullandığı tefi arkadaşının kafasına geçirmiş
16-)Bel fıtığı varmış
17-)her şeyden önce bir kişi ile tanıştığında kişinin önce gözlerine sonrada ayakkabılarına bakarmış
18-)plakası YY'miş Yani Yasemin Yürük!
19-)Yasemin ANNESİne kızdığı zaman annesinin yastığının altına ıspanak koyarmışş
20-)yaseminin kuzeninin adı Bengü Ceyda'ymış
21-)Göbek adı Damla'ymış
22-)ilkokul son sınıfta iken bi sibirya kurdu varmış bahçede yer yapamamışlar köpeklerine bir süre balkonda bakmak zorunda kalmışlar bahçede kocaman bir kulübesi varmış.Motorsiklet geçtiğinde sürekli havlıyomuş.Susması için illa yanına gitmek gerekiyormuş.Yasemin kulübeye girmiş onunla kulübeden çıkınca yine havlamaya başlamış,Yaseminde sabaha kadar külübenin içinde köpeğiyle birlikte uyumuş sabah gözlerini açtığında köpeği suratını yalıyormuş
23-)yasemin küçükken barbie bebeklerinin saçını boyar ve arabaya oturttururmuş
24-)birisi elini burnuna soktuğunda o da sokarmış
25-)4 yaşındayken pamuk prensesin arkadaşını oynamış boyu kısa olduğundan pamuk prensesi oynayamamamışş maleseff pamuktan sakalını kaldırıp püff yapıyormuş

DOĞUM TARİHİ=21 EYLÜL 1986
DOĞUM YERİ=İSTANBUL
BURCU=BAŞAK
EN SEVDİĞİ YEMKLER VE İÇECEKLER=KOLA BALIK ET TAVUK VE ÇİKOLATA
EN SEVMEDİĞİ YMKLER VE İÇECKLER=NANE YUMURTA
LAKABI MAŞACI
BOYU=1.60
KİLOSU=61
DİNLEDİĞİ SANATILAR=KENAN DOĞULU MADONNA TARKAN ŞEBNEM FERAH ...Yasemin arabalara meraklı... Bir an önce mutlaka bir spor araba sahibi olmak istiyor... Yasemin'e "Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz."Şuan biri var mı?" sorusunada "Evet var." cevabını veriyor.
Klipteki ve albüm kapağındaki kıyafetleriniz de tam yabancı kliplerde gördüğümüz R&B sanatçıları gibi. Günlük hayatta da böyle mi giyiniyorsunuz, yoksa bu pazarlama için yapılan bir taktik mi? Yasemin: Tüm kıyafetlerimizi Ümit Ünal hazırlıyor. Günlük hayatta fotoğraflardaki gibi çok farklı giyinmiyoruz. Gardırobumuz spor kıyafetlerle dolu. Album çekimleri için topuklu ayakkabı giyelim dedik ama yürümeyi beceremedik. Spor ayakkabı yerine topuklu ayakkabı giyince komik görünüyoruz...
YASEMİN EN ÇOK NEDEN UTANDIN?
Dergiye kapak pozu vermeye gitmistik.Ben iğrenç sırıtmıştım. bir dergiyi
yayina soktular hemen yetistik ve iptal ettik o dergiyide bizim bi hayranimiz
almis sonra bizi imza gününde görünce gösterdi yanaklarim kizardi utandim hemde
çoook yani sizde olsaniz sizde utanirsiniz.. Yasemin:karanlıktan çok korkuyorum çünkü hırsızla karşılaştım karanlıkta.birde sakat kalmaktan
korkuyorum.Ölümden bile bu kadar korkmam.Sakat kalırsam dans edemem...
Çizgi filmlere hala merakınız var mı?
Yasemin:eskisi kadar yok ama tom ve jerry ve tazmanya canavarını severim. -En sevdiği renk:Mor
2-Tuttuğu takım:Fenerbahçe
3-Yasemin'in en büyük hayali annesine müstakil bir ev almakmış ayrıca anneannesiyle uğraşmayıda çok seviyormuş birde yasemin ilaç hastasıymış en ufak bi olayda hemen ilaç içermiş ayrıca yasemin arabalardan çok hoşlanırmış.
4-YASEMİNin lakabı:
Arabacı...Yasemin'in en büyük merakı arabalar...Yemeyip içmeyip araba dergileri satın alıyor,arabadan hiç anlamayan arkadaşlarına arabalarla ilgili şeyler anlatarak kafa patlatıyormuş...
5-En çok görmek istediği ülke:Hawai
6-Balıklı her şeyi seviyor.
7-Yasemin'e "Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz.
8-ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ?
YASEMİN:
1-Savaşların tamamen bitmesini dilerdim.
2-Bütün herkesin sağlıklı olmasını dilerdim.
3-Ayrılıkların olmamasını dilerdim....Bugüne kadar sana yapılan en güzel doğum günü sürprizi neydi?

İzmir'de Sezen Aksu konseri vardı,biz de 6-7 kız birlikte konsere İzmir'e gidip otelde kaldık.Üzerimizdeki tişörlere sizi çok özledik diye parça parça yazdırıp Sezen Aksunun yanına gittik.Ama sırayı şaşırıp yalnış durmuşuz.sezen bize "Ne yazadığınızı anlayamadım" dedi ve bizi sahneye davet etti,birlikte şarkı söyledik.Sahnede birden "İyi ki doğdun Yasemin"dediler.Çok şaşırdım,hiç beklemiyordum.Bu çok güzel bir doğum günüydü benim için
https://gruphepsi.forum-canada.net
|NazLıCaN'GüLçiN|
qüLçininne öLen&BiTen Admin DiLan..!
|NazLıCaN'GüLçiN|

Hangi Hepsi Kızı? : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 26501709su2
durumun : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 89cf2caad49db5f68a96494dm0
+ güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

- güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyÇarş. Ocak 09, 2008 10:17 pm

tşkler jnmm
yaseminci_kız
yasemine tapan yoshy bölümü modu hilal
yasemine tapan yoshy bölümü modu hilal
yaseminci_kız

Hangi Hepsi Kızı? : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 30841642ps3
+ güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPaz Ocak 13, 2008 9:23 pm

tşk cnm
denizeRen[DEB]
en BüüK eRen-im'ci
en BüüK eRen-im'ci
denizeRen[DEB]

+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPaz Ocak 13, 2008 9:32 pm

Bisey DeiL canlarım
melike_hepsi
En Büyük Cemre Fan Şeker Admin MeliKe
En Büyük Cemre Fan Şeker Admin MeliKe
melike_hepsi

Hangi Hepsi Kızı? : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 41739442cs5
+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPerş. Ocak 17, 2008 6:05 pm

teşekkürler cnm
denizeRen[DEB]
en BüüK eRen-im'ci
en BüüK eRen-im'ci
denizeRen[DEB]

+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPerş. Ocak 17, 2008 6:33 pm

bişey deil canım:D
yoshy&buseyürük
En Büyük Yoshyci Jiji Admin BuSe
yoshy&buseyürük

+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPerş. Ocak 17, 2008 7:31 pm

tşkkrler meleim flowers
|NazLıCaN'GüLçiN|
|NazLıCaN'GüLçiN|

Hangi Hepsi Kızı? : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 26501709su2
durumun : Yaseminin bilinmeyenleri!!! 89cf2caad49db5f68a96494dm0
+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyCuma Ocak 18, 2008 7:44 pm

damla dielim yoshye:D
yoshy&buseyürük
yoshy&buseyürük

+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyC.tesi Ocak 19, 2008 2:55 pm

ama bu eski olduğu için düzeltiyim yoshy artık 48 kilo
{{yOsHy-J!_!rOsHh}}
O Şimdi BanLı..!!!
O Şimdi BanLı..!!!

+ güç! :

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPtsi Ocak 21, 2008 6:26 pm

tşk. cnm
hilooş_yoshy
öLüMüNé yOsHy{m}cİ Serbest Kürsü MoDu hİlOoŞ
öLüMüNé yOsHy{m}cİ Serbest Kürsü MoDu hİlOoŞ
hilooş_yoshy

+ güç! :
Yaseminin bilinmeyenleri!!! Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Yaseminin bilinmeyenleri!!! Right_bar_bleue

- güç! :

MesajKonu: Geri: Yaseminin bilinmeyenleri!!!   Yaseminin bilinmeyenleri!!! EmptyPaz Ocak 27, 2008 4:44 pm

saol aşqom
http://www.gruphpsii.nforum.biz

Yaseminin bilinmeyenleri!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaseminin Neden Seviyorsun?
» yaseminin sesi